Carbon cleaner! Úplná dekarbonizace Vašeho motoru!

Při přidávání vodíku do normální vzduchově-palivové směsi motoru, vytvoříme pyrolytické spalování ve válcích, což je prospěšné v případě odstraňování karbonových usazenin. Zvýšením teploty ve výfukovém systému začnou zásoby uhlíku sublimovat (vypařovat se) a odcházet, jak výfukové výpary. Tak povlak uhlíku (sazí a usazenin) v turbodmychadle, ventilech motoru, pístních kroužcích, DPF nebo FAP filtru, katalyzátoru a celém výfukovém systému jsou odstraněny, aby vaše vozidlo mohlo "dýchat" a pracovat správně.

Čištení bez nutnosti montáže!

Při vodíkovém čištění přímo v centru, bude technik čistit Vaše vozidlo během 60 minut za použití Carbon Cleaner a stávající karbonové usazeniny a povlak v motoru budou odstraněny.Kapacita našeho Carbon Cleaner je pozoruhodná. Díky 10 letým zkušenostem v oblasti vodíkových technologií, jsme byli schopni vyvinout unikátní technologii a vyprodukovat dostatečné množství vodíku k odstranění 85% stávajících karbonových usazenin, které narušují hladký chod vašeho motoru.

Stroj je plně automatizovaný a funguje na 230 V, což dělá přístroj velmi efektivním, co se týče produkce plynu. To nám umožňuje vyrábět přístroj s průtokem 12 litrů plynu za minutu s prokázanou účinností dekarbonizace motorů.

  • Díky své obrovské kapacitě, náš stroj na čištění uhlíku dokáže vyčistit zážehové a vznětové motory s výtlakem až 12.000 ccm.
  • Podobné stroje na trhu jsou napájeny z autobaterie s 12-14.4VDC a produkce plynu je 1-1,5 litrů za minutu - což nestačí na vyčištění motoru za 60 minut.
  • Spotřeba elektrické energie v našem uhlíkovém čističi je 2 kW / h, což jej činí úspornějším z hlediska spotřeby energie.
    Je vybaven tlačítkem start / stop, časovačem - 60 min, regulátorem napětí 0-230V, vestavěným - volt a ampérmetrem, LED indikátorem nízké hladiny elektrolytu a LED indikátorem vysoké úrovně s vysoušedlem a chlazením, které odebírá teplo ze stroje iv nejteplejších dnech. < / li>
  • nejteplejších dnech.
    Rozměry přístroje jsou 80 cm X 80 cm. X 30 cm a hmotnost je 65 kg. Carbon cleaner je mobilní s kolečky, odolnými vůči oleji a splňuje požadavky pro autoservisů.